.

Продажба на едро 9-14 мм истински Мозамбик естествен розов кварц кристално чист звездната светлина на любовта на кръгла топка участък гривна-пазител

Продажба на едро 9-14 мм истински Мозамбик естествен розов кварц кристално чист звездната светлина на любовта на кръгла топка участък гривна-пазител

48.00
BGN 41.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Измена на 9-14mm Вистински Мозамбик Природни Розевиот Кварц Кристално Јасна Ѕвезда Светлина Љубов Круг Мушка
Дами Мода Нараквици,Круг Монистра Шарм Хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали FJ0010 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 10 mm Круг Монистра Тежина за Нараквица 25.33 грама Минимум за 1 парче е во ред Meterial Природни Зголеми Кварц Хривнија Внатрешен Дијаметар 6.98 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На Роуз Кварц
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help..com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.Ви благодариме за соработката.

Всичко за продукта

Цвят на метала:
FJ0009 9mm, FJ0010 10mm, FJ0011 11 mm, FJ0012 12mm, FJ0013 13mm, FJ0014 14 mm
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
търговска марка:
ЛИЗИФАНГ
Пол:
Жени
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
Тип Инсталация:
Няма
Номер На Модела:
Гривна От Мъниста FJ0010Loose
Тип Обков:
Чрез шнурове
Тип На Метали:
Розов Кварц
номер на продукта:
Гривна От Мъниста FJ0010Loose
Цвят:
Розова Гривна От Розов Кварц
Името на елемент :
гривна от розов кварц
Размер топчета:
10 мм кръгли мъниста бижута
вътрешен диаметър на гривната:
6.98 см еластична гривна
Тегло на гривната:
25.33 грама женски гривна
На Режима За Изпращане На:
Случайна доставка
Начини на доставка:
Въздушна поща стълб кит, EMS,epacket
условия на плащане:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банков Превод
Минимална поръчка:
1 част добре