.

MS Jewelry ONE PIECE гривна Ace Red Bead гривна мъжете аниме чар гривни гривни cosplay жени pulseira masculina chaveiro

MS Jewelry ONE PIECE гривна Ace Red Bead гривна мъжете аниме чар гривни гривни cosplay жени pulseira masculina chaveiro

9.44
BGN 6.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка

Хривнија Големина : 22.5x2.7 см (1cm=0.394 in) Тежина : 50 g
~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) ~Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.

Всичко за продукта

Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Унисекс
Тип Обков:
Кутия пръстени-закопчалка
Материал:
Метални
Дължина:
20cm
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Формамодел:
Кръг
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Тегло:
50 g
брой:
YS11566
Размер топчета:
2,7 см