.

Wollet Fashion Jewelry Germanium Titanium Bracelet Men Health Energy Гривни За Жени

Wollet Fashion Jewelry Germanium Titanium Bracelet Men Health Energy Гривни За Жени

BGN 14.69

Сума
Налично за поръчка


хривнија жените Wollet Мода Накит Германиум Титаниум Хривнија Мажите Здравствена Енергија Нараквици За Жени
1. 2.Ние го цениме секој клиент,се надевам дека сите љубезно се даде повеќе пациентот за Крос-Кантри Шопинг, ве молиме да не ни остави Неутрален или Негативен Фидбек или отворен спор лесно, Ако ќе го направите ова жал ми е што засекогаш ќе биде во ourblacklist. 3.Стоки испрати надвор од САД не подароци. 4. Ни покаже вашиот 5 ѕвезди повратни информации, испрати убав подарок ако цел повторно 5. КУПИ 2 ДОБИЈАТ 1 БЕСПЛАТЕН ДАР. notic : дарот е случаен испорака 6. Стане Wollet дистрибутер. контакт-телефон+86-17727403779 e-mail sales004 @wollet-накит.cn
Пакет Примерок :
ако ви треба кутија,можете да оставите порака и плати други $2-$5,ви благодариме.

Всичко за продукта

Цвят на метала:
Светло Жълт Цвят На Злато
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Обков:
Лесен кука
Тип Инсталация:
лепило
Тип На Метали:
Титан
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Стил:
Класически
търговска марка:
wollet
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
TIB-0178S
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Пол:
Мъже
Функция:
Напомняне, За Да Се Обадите
Материал:
Титан
Ширина:
5mm
Цвят:
стомана цвят
Материален стандарт:
без никел и олово
елементи:
Германий
Завърши:
висока полиране
Състояние:
100% Чисто Нов
Is_customized:
Yes
Дължина:
20cm