.

Мода Чар Мъжки Гривни Мъжки Бижута Многоцветен Изберете От Неръждаема Стомана Мотор Под Наем Брънка От Веригата Мъжки Гривни Група

Мода Чар Мъжки Гривни Мъжки Бижута Многоцветен Изберете От Неръждаема Стомана Мотор Под Наем Брънка От Веригата Мъжки Гривни Група

35.18
BGN 32.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 50 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети се уште не пристигне по 50 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Можете да изберете изразуваат (како ЕМС или DHL и сл) и да плати исклучување, кои објекти ќе пристигне во 5-7 дена!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
Няма
търговска марка:
Баба Шик
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Стил:
Модерен
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Дължина:
22cm
Пол:
Унисекс
Материал:
Неръждаема стомана 316L
Съвместимост:
Няма
Функция:
Няма
Материал:
Неръждаема стомана 316L
Цвят:
многоцветен
Пол:
Мъже, Момчета Или Жените
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Форма:
Разгледай Снимка
Тип магазин:
Фабрично Магазин
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Дължина:
8.66(22cm)Length,16/17mm wide