.

Тигрови очи от естествен камък, очите гривни за жени, мъже злато Фатима ръчно изработени гривна Femme Лава мъниста турски бижута

Тигрови очи от естествен камък, очите гривни за жени, мъже злато Фатима ръчно изработени гривна Femme Лава мъниста турски бижута

3.17
BGN 2.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Мојот драг пријател,мојот стоки се многу убави и евтини,бидејќи имам
мојата фабрика.
Мојата продавница е да се биде намалена и бесплатен превозот.
Ако се купи на секоја боја повеќе од 12pcs,ќе уживате дополнителни 5% попуст.
Повеќе од $100,можам да испратите слободни DHL!!!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
HYHONEY
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Материал:
Камък
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Формамодел:
Лицето
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Тип Обков:
Чрез шнурове
Пол:
Унисекс