.

DHL Free Shipping Fashion Hot Sale Мъжки гривни въглеродни влакна от неръждаема стомана, силикон магнитно здраве ръчно изработени гривна бижута мъжки

DHL Free Shipping Fashion Hot Sale Мъжки гривни въглеродни влакна от неръждаема стомана, силикон магнитно здраве ръчно изработени гривна бижута мъжки

BGN 240.00

Сума
Налично за поръчка


Она Што Е Во Корист На Енергија Белегзија?
Далеку Инфрацрвена (ПРВ) е невидлив бенд на енергија од сонцето е спектар што ќе се чувствуваат како топлина. Далеку Инфрацрвена технологија апсорбира енергија од сите бранови должини, и го ослободува во Далеку Инфрацрвена бранова должина.
Далеку Инфрацрвена внесува апсорбира енергија од различни извори и порака за нежно затоплување да им помогне на поддршка на циркулацијата. Тие емитираат Далеку Инфрацрвена излез дека е идентична со специфична бранова должина произведена од сонцето.
Негативните Јони имаат invigorating ефект врз човечкото тело, додека позитивни јони имаат спротивен ефект, доста често индуцирачки чувство на замор. Негативните јони се создадени природно со енергија поврзани со тркалање surf, водопади и молња. Нивоа на негативни јони се присутни во различни средини се потенцира недостатокот на негативни јони во нашата секојдневна домашна средина. Магнетна технологија се користи во многу перформанси нараквици фаворизирана од страна на професионални спортисти. Сите физичка и ментална активност е контролирана од страна на електромагнетни полиња произведени од страна на електро-хемикалии (јони) во телото. Носи магнетни хривнија е не-инвазивни начин на примена корисни магнетни полиња на телото. ја подобрува благодарение на оваа технологија, со обезбедување Unipolar Neodymium Магнети емитуваат 2000 гаус, кој е идеален и безбедно за постојано носење. Енергијата хривнија напредна технологија накит е обликувано од највисок квалитет хируршки Нерѓосувачки Челик (316 L), се протега на притисок-одговара капи за да се обезбеди и магнетни и ЕЛА внесува во рамките на енергија нараквици Германиум Енергија е трага, елемент кој се користи како додаток во исхраната. На германиум се покажа за да се стимулира имунолошкиот систем, помага на телото да се бори против болести. Нема ништо како свој имунолошкиот пристојност да ви помогне да се надминат болеста, тогаш таквите додатоци како германиум на сопствениот имунолошки систем е предизвикани да започнете напори да го направи она што се спротивстави на работа уште потешко е апсолутно најдобар начин за да се вардат болест. енергија нараквици Производи содржи 99.99% Германиум.
Опис На Производот :
Енергија Хривнија Функција 1. Спиењето е добра 2. Направи вашето тело здрав и силен 3. Задржи вашето тело се балансираат 4. Направи вашето тело се чувствуваат повеќе флексибилен начин на Плаќање 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката превозот е бесплатен,ќе испрати страна на курирската служба DHL.Ако сакате други изразат начин,pls се чувствуваат слободни да контакт.ние ќе се потрудиме да ви обезбеди добра услуга. Превозот Време за Ракување со времето : 2 работни дена за време на Испорака : 8-15 работни дена Враќање / Поврат 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
sk-sl007
Вид На Гривни:
Гривни С Голограммами
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Материал:
Силикон
is_customized:
Yes
Пол:
Мъже
Стил:
Casual/Спортен
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Съвместимост:
Няма
Моторен Тип:
силиконова лента
Функция:
гривна против умора
енергия:
1500-2000 йони
Гауса:
Над 2000GS
Размер:
can adjust
уникален:
Ела, Германий, Магнит, отрицателни йони