.

Йога Буда гривна жени бижута 6/8 / 10мм морска утайка имперски камък Гривна мъжете чакра Мъжки гривни

Йога Буда гривна жени бижута 6/8 / 10мм морска утайка имперски камък Гривна мъжете чакра Мъжки гривни

4.26
BGN 4.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Мушка Дијаметар : 6/8/10мм Хривнија периметар : 19cm
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа. Превозот имаме многу transportations. ние снабдување со DHL,UPS-от, EMS, хонгконг пост ,signpost превозот. DHL е најбрзиот превозот. ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод надвор предмети од DHLDHL,UPS-от, ЕМС. тоа само трае 3-5 дена.
Откако сте го примиле пакетот, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.Ве молиме овозможи до 5 Работата ing Дена за нас да се процесира вашата вратени предмети. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. Ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Дължина:
19cm
Формамодел:
Топка
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Материал:
Камък
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Тип Инсталация:
Няма
търговска марка:
ИМОРЛ
Тип Обков:
Чрез шнурове
Пол:
Унисекс
Тип На Метали:
Камък