.

600 ленти+24 S-клипове/пакет от еластична гума семейство бонбони цветна гривна стан ленти Multy САМ силиконови пълнители бижута c34g334r

600 ленти+24 S-клипове/пакет от еластична гума семейство бонбони цветна гривна стан ленти Multy САМ силиконови пълнители бижута c34g334r

26.53
BGN 21.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!
Attation : Ова е нашата shamballa монистра.Сите shamballa jewelly (лежиште, нараквица,earring,ѓердан,shamballa поставено и така натаму) се направени од овие мушка. Тоа само 5 ред кристал еден секое лежиште(за 35-38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред. Ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно со оваа слика.
Ако се меша цел е помалку од 5ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Мора да кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. $15 за мешан цел ,може да се меша производот во една цел.ние ќе испрати подарок за слободна во вашата packge ако мешани цел е помалку од$15,ве молиме кликнете на оваа"" тука да го плати превозот надомест.

Всичко за продукта

търговска марка:
лапетус
Вид На Гривни:
Увийте Гривни
Тип На Метали:
Няма
Пол:
Унисекс
Стил:
Casual/Спортен
Материал:
Смола
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Доставка:
В Рамките На 1 Час След Поръчката
Състояние:
100% чисто нов
подарък:
ДА