.

2017 Горещи Продажба Жени 2 Слоя Инкрустирани Кристали Маншет Открит Гривна Гривна За Мода Бижута

2017 Горещи Продажба Жени 2 Слоя Инкрустирани Кристали Маншет Открит Гривна Гривна За Мода Бижута

2.37
BGN 2.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификации :
2 слоеви rhinestones инкрустирани, луксуз и сјајна.
Добар квалитет, нежен уметности и занаети.
Апсолутно прекрасна хривнија за вас или вашиот пријател.
Тип : Закачам
Пол : Жените
Тема : Убавина
Стил : Мода
Материјал : Алуминиумски, Кристал
Прилики : Свадбена, Партија, Банкет, Подарок, Датира, итн
Карактеристики : Мода, Прилагодлив, Отворање На Крајот
Ширина : 8mm/0.32" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Закачам

Всичко за продукта

Материал:
Акрил
Стил:
Модерен
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
търговска марка:
БЛУЭЛАНЫ
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Гривни
Номер На Модела:
8101338
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Дължина:
18cm