.

PGM автентични детски спортни ръкавици за ръце Girs Pink Kids Boy White Golf Gloves Left and Right непромокаеми ръкавици за голф New #16 17

PGM автентични детски спортни ръкавици за ръце Girs Pink Kids Boy White Golf Gloves Left and Right непромокаеми ръкавици за голф New 16 17

BGN 23.20

Сума
Налично за поръчка


Активност : Цел До 35 долари и повеќе ќе бидат испратени до чорапи . Но, боја слобода Активност време : април 12 - Мај 12 сметка испратите пар
PGM прецизност оружје : Микрофибер вистински дете ракавици :
Увезени супер влакно, мека, дише, така што децата може да бидат подобро заштитени од мала рака и полесно да се манипулира клубот

Всичко за продукта

Цвят:
Бял, Розов
Размер:
14, 15, 16, 17
търговска марка:
PGM
Материал:
Плат
Приложими Хора:
Дете
Номер На Модела:
ST010-2
Mtarial:
кожа от микрофибър
Цени на едро:
леви ръкавици за голф
децата на двойката зелена ръкавица:
децата дясна ръка голф ръкавици
зелена ръкавица:
golfhandschuh
Цвят:
бял розов
is_customized:
Yes