.

ET950 ET650 на бобината за генератор TG950 650 W 950 W 1000 W 1KW 2 тактов генератор 1e45 резервни части

ET950 ET650 на бобината за генератор TG950 650 W 950 W 1000 W 1KW 2 тактов генератор 1e45 резервни части

12.80
BGN 11.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


висок напон сет за TG950 650 W 950 1000 W W 1 KW бензински генератор
МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
РЕЗЕРВНИ ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ
1 X Палење Серпентина
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА , ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
Ако ви треба други поврзани со објектот во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете. 2kw ,3kw, од 2,5 kw, бензински мотор 168f, бензински генератор avr, автоматски напон ,електрични делови, генератор резервни делови US$ 20.00 /парче
Искра Приклучок За 168 F/170 F/188 F/190 F Бензински Генератор Резервни Делови (Бесплатен Превозот) САД$ 25.92 /многу
парчиња / многу
100% бакар!!Фабрика цена VLAIS KDE6500 T 5 KW Дизел Генератор Молчи 6.5 KVA Kipor тип US$ 587.50 /парче
генератор резервни делови, одвратна стартер за TG950/ET950 добар квалитет Бесплатен Превозот САД$ 18.80 /парче
950,1 E45,американски plug Собранието.Бензински генератор прибор,резервни делови, приклучоци за EC2500,SH2900, замена. САД$ 9.00 /set
LIHUA 5 KW три фаза AVR За Бензински Генератор резервни делови LIHUA AVR Напонски Регулатор 400 V 250 UF US$ 25.00 /парче
генератор резервни parts168 F 170 F Моторот се повлече одвратна стартер собранието МЕТАЛ CORE US$ 20.75 /парче
Автоматско Напонски Регулатор,генератор резервни делови, СМ 2 KW ОД 2,5 KW Генератор AVR врвен квалитет US$ 16.00 /парче

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
ET950 ET650 TG950
Воспользуйся:
950 650 W 950 W 1000 W бензинов генератор с мощност 1 кВт
Място на произход на стоките:
Китай