.

Нов двигател на вентилатора вентилатор за ZAX120 24V

Нов двигател на вентилатора вентилатор за ZAX120 24V

BGN 144.00

Сума
Налично за поръчка


Нова Фан Компресор Мотор за ZAX120 24 V
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Компресор Мотор
Бренд : Нови cid)
Количина : 1 парче
Примена :
за ZAX120 Багер
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
ZAX120
is_customized:
Yes
Състояние:
НОВО
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Тип:
фен воздуходувный двигател
Гаранция:
ДА
Начин на доставка:
Fedex, DHL, EMS или
Цена:
Конкурентен
Цени на едро:
ДА
Склад:
ДА
номер на частта:
ZAX120
Фабричен Номер:
ZAX120