.

4шт един пулверизатор DLLA140PN302 за двигателя V2003 MDI

4шт един пулверизатор DLLA140PN302 за двигателя V2003 MDI

BGN 116.00

Сума
Налично за поръчка


4pcs Инјектор Млазницата DLLA140 PN302 за V2003 MDI Мотор
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Дел број : DLLA140 PN302
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
DLLA140PN302
is_customized:
Yes
Състояние:
НОВО
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (континентален)
Тип:
един пулверизатор инжектор
Гаранция:
ДА
Начин на доставка:
Fedex, DHL, EMS или
Цена:
Конкурентен
Цени на едро:
ДА
Склад:
ДА
номер на частта:
DLLA140PN302
Производствен Номер Детайли:
DLLA140PN302