.

Професионален преносим здрав 40 41 акустична дървена китара чанта в черно и бяло на окото раница мек концертна калъф мек калъф е Водоустойчив

Професионален преносим здрав 40 41 акустична дървена китара чанта в черно и бяло на окото раница мек концертна калъф мек калъф е Водоустойчив

BGN 59.18

Сума
Налично за поръчка


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас. Материјал : водоотпорен оксфорд крпа Големина : 107*41*13cm

Всичко за продукта

Материал:
Друго
Воспользуйся:
Китара / Бас
Номер На Модела:
YD-15
търговска марка:
DNBLT