.

Dispalang Galaxy Print Kids Lunch Bags Изолиран Ланчбаг Детска Термална Чанта За Хранене Cooler School Lunch Box Lancheira Termica

Dispalang Galaxy Print Kids Lunch Bags Изолиран Ланчбаг Детска Термална Чанта За Хранене Cooler School Lunch Box Lancheira Termica

41.58
BGN 27.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Dispalang Галакси Печати Деца Ручек Кеси Изолирани Lunchbag Деца Термички Храна Торба Ладилник Училиштето Ручек Кутија Lancheira Termica
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Торби С Храна
търговска марка:
Диспаланг
Тип:
2 човека
Материал:
Polyester
Размер:
25*19*8cm
КАИШКА:
едно рамо
Тип:
Двойни ципове
Пол:
Унисекс
Цвят:
като на снимката
Вид На Модела:
Чанти за 3D печат
колани :
регулируема
Тип На Затваряне:
Цип
is_customized:
Yes