.

10X10FT Kate Seaside Vacation Photography Backdrops Blue Sky Backgrounds Photo Studio Coconut Trees Photography Фона Studio

10X10FT Kate Seaside Vacation Photography Backdrops Blue Sky Backgrounds Photo Studio Coconut Trees Photography Фона Studio

29.92
BGN 27.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Всичко за продукта

Размер (мм):
100X150CM, 150X200CM, 150X220CM, 200X200CM, 200X300CM, 250X250CM, 300X300CM, 300X600CM, подгоняйте контакт
Номер На Модела:
ZJ-YY00714
Пакет:
ДА
Тип:
Спрей За Боядисана
търговска марка:
Кейт
Стил:
сватбена фон
Материал:
плътен плат
Стил:
Новороденото дете, деца, момиче, сватба
да се прилага:
Празник сезон, на сцената, на сватба
Използвайте за това :
снимков фон, печат на снимки, фото щанд фон
Материал:
дебела кърпа, никоя залому, могат да се мият, могат да се използват повторно
Други Доставката:
фотографско студио, фото декори,фон за снимки Валентин
ключова дума:
Сватба, фон,фото, фотография декори цвете
Доставка:
Пакет други реквизити на снимката за доставка
Дума 1:
на фона на сватбата, студиен снимка фон,
KEYWORD2:
фонова снимка, студийная снимка фон
също и Ползите за:
фонове фото студио, фонове снимки на цветя