.

Neewer 6 x 9 фута / 1,8 x 2,8 м фотографско студио, винил сгъване на фон, фон за снимки, видео и телевизия, Бял

Neewer 6 x 9 фута / 1,8 x 2,8 м фотографско студио, винил сгъване на фон, фон за снимки, видео и телевизия, Бял

36.78
BGN 35.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


-************-
1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во .
2. Сите предмети се предвидени со Бесплатен Превозот услуги , со следење на број да ги пратите.
3.Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА и ГОЛЕМИТЕ ПРОМОЦИИ сега и тогаш.
4.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2-Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!
5. Сите предмети во овој магазин НИ парк и велика БРИТАНИЈА акции , ако треба, ве молиме контактирајте го сервисот пред да Купите.
6. Ние сме отворени за предлози и идеи за сè друго, ако постои проблеми откако сте го примиле пакетот , ве молиме контактирајте со нашите услуги на клиентите , ние ќе се справи со тоа за вас како е можно поскоро. Ако нема комуникација историја, само негативни повратни информации, ние нема да му помогне да се поправи по продажбата на проблеми. И никогаш нема да биде во можност да купуваат сите производи од оваа продавница.
Бесплатен Превозот
Neewer 6 x 9 ft/x 1.8 2.8 m Фото Студио Расклопна Винил Позадина Позадина за Фотографија,Видео и Телевизија,Бела Опис :
6 x 9 ft/ x 1.8 2.8 m Позадина, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.
Добро cuted и мазни рабови, погодно да биде обвиткан или обесени.
Изработена од винил, мала тежина и лесно да се избриша чисти.
Еден дел лесна дизајн, добар вертикална смисла и издржливи.
Спецификација :
Еден Дел Лесна Дизајн
Големина : 6 x 9 ft/ x 1.8 2.8 m
Боја : Бела
Материјал : винил
Пакет содржина :
1* 6 x 9 ft/ x 1.8 2.8 m Фотографија Позадина
Answer : ___________________________ NOTE : Позадина Стои не се вклучени !
Слики :

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
Niver
Стил:
Плътен Цвят
Номер На Модела:
10084597
Тип:
винил фон
Материал:
Винил