.

LIFE, MAGIC BOX Flower Road 150x200cm custom снимка фонове страхотен модел фонове цветна снимка фон N10342

LIFE, MAGIC BOX Flower Road 150x200cm custom снимка фонове страхотен модел фонове цветна снимка фон N10342

31.98
BGN 24.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Здраво драги пријатели, ова е Ејми. Во овој магазин, јас прикажани некои различни нови материјали што е подобро за фотографија во позадина. Ве молиме да се види видеа подолу за да се одлучи каков вид на материјал што сакате да ги изберете. Ако нешто не ви е јасно, или сакате други големини, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
Со Почит,
Ејми
Не знам каков материјал да се избере? Ве молиме да се види видеа подолу :
ВЕ МОЛИМЕ КОПИРАЈТЕ ГО ВИДЕО ЛИНК ДО ВАШИОТ BROSWER
Прв Материјал : Винил
Винил е нашиот заеднички се користи материјал за фото студио backdrops. Но Винил е лесно да се брчки. Можете да железо тоа, но resoult не е толку добар. Најголемата предност е неговата евтина цена. Можете да ја промените нови позадини и во секое време без да се грижиш за губење на пари. Ве молиме проверете подолу видео да се види на брчки на винил backdrops : https : //youtu.be/J5h P_4rp8-I
Вториот Материјали : Свила, Како
Свила како материјал не е вистински свила. Поради тоа се чувствува мазни, па луѓето го нарекуваат свила како материјал. Овој вид на материјал е подобро од винил. Бидејќи свила како материјал може да се добие помалку и светлина брчки. Ве молиме да се види видео подолу за да се чувствуваат она што изгледа како : https : //youtu.be/LS7j Ri VAhc0
Трето Материјал : Оксфорд Ткаенина
Оксфорд ткаенина материјал се чувствува потешко од друг материјал. Овој материјал може да се мијат. Прилично возбуден за тоа. Ве молиме да се види ова видео да се чувствуваат тоа :
https : //youtu.be/ne-o GKQTXDg
Четвртиот Материјал : Фланелен Боксери (Полиестер)
Фланелен боксери е еден вид на Полиестер материјал. Можеби се сеќавате, голем број на облека се направени од Полиестер. Тоа значи, овој вид на материјал може да се носи на тело(само за шега). Овој вид на материјал е многу мека и може да се мијат. Ве молиме проверете го видеото : https : //youtu.be/ed BSs6 A82d Q
Производи Опис :
Ширина 150см, heigth 200cm (includs 50cm кат)
Компјутер Насликани.
Имам многу слики, но не може да се прикаже со сите нив. Ве молиме контактирајте со мене ако не можете да најдете она што го сакате.
По Продажбата на Услугата јас би сакал да се остави вистински actural повратни информации да дозволете ми да знам мојата услуга и квалитет на производот. Ако не сте задоволни со цел, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене во рок од 7 дена од денот ќе го примите цел. Јас ќе бидете одговорни за вашата нарачка до вас да се чувствуваат sastisfied. Ако сте бизнис маж, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене за промет на големо бизнис. позадина позадина дизајн фото екран backdrops позадини backwall позадина дефиниција позадина значење дефинирате позадина персоналните позадина град позадина назад капки видео backdrops ткаенина backdrops backdrops за слики слика backdrops backdrops убава обичај фото backdrops дигитални backdrops обичај backdrops позадина позадина слики, видео позадина веб-сајт позадина едноставна позадина позадина шема позадина дизајн позадина слики за позадина позадина шема позадина кул позадини се движат потекло симпатична потекло добра потекло позадини за слики заедници и позадини голема потекло кул шема потекло убаво потекло популарни потекло град позадина како да се направи позадина позадина штекер позадина идеи настан позадина фото ѕид позадина позадина синоним позадина слики значењето на позадина позадина продавница позадина материјал прилично backdrops уникатен backdrops позадина капки за фотографии сопствени направени backdrops фото реквизити и backdrops фото проп подови и backdrops производ фотографија backdrops бебе фотографија backdrops реквизити backdrops backdrops фантастично убава backdrops слика за позадина позадина позадина кул позадина дизајни слики за позадина тоа позадина позадина едноставни слики за позадина за фотографии нови слики за позадина дизајн позадина позадина ѕид colorfull позадина портрет потекло кул слика потекло ткаенина производи за фотографија и дигитални фото потекло портрет фотографија потекло дигитални производи за фотографија потекло реквизити позадини за студио за фотографија hd слика позадини за фотографии.

Всичко за продукта

Размер (мм):
Винил, фланела, коприна, плат Оксфорд
търговска марка:
Животът Е Вълшебна Ковчег
Номер На Модела:
PZ-001
Материал:
Фланела
Стил:
Етап
Тип:
Спрей За Боядисана
Пакет:
ДА