.

Дамски еластична следродилна подкрепа 3 в 1 възстановява корема, талията колан таза Шарп

Дамски еластична следродилна подкрепа 3 в 1 възстановява корема, талията колан таза Шарп

18.93
BGN 14.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


11015 нов производ
Спецификации :
На прилагодливи затворање за лесна за носење.
Тоа може да се протегала да одговара на природните облини на вашето тело.
Лесен и дише.
На три дела може да се користи одделно или заедно.
За постпартална се опорави поддршка или да се користат како тело поостри.
Тип : Тело Shaper Појас
Пол : Жените
Големина : Една Големина
Количина : 3 Еез/Set
Материјали : Најлон, Spandex
Големина Детали
Половината Појас : 95cm x 23cm/37.40" x 9.06", Одговара за 67cm - 94cm/26.38" - 37.01" Половината (Прибл.)
Стомакот Појас : 85cm x 23cm/33.46" x 9.06", Одговара за 60см - 87cm/23.62" - 34.25" Стомак (Прибл.)
Карлицата Појас : x 100cm 16cm/39.37" x 6.30", Одговара за 67cm - 100cm/26.38" - 39.37" Карлицата (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Половината Појас
1 x Стомак Појас
1 x Карлицата Појас

Всичко за продукта

търговска марка:
SANWOOD
Материал:
Polyester
Показател Ниво:
Среден
Коригиращо бельо:
Скута Подпруги
Тип Тъкани:
Сукно
Украса:
Няма
Дебелина на:
Стандарт
Номер На Модела:
8801114
Тип Елемент:
Формообразователи
Пол:
Жени