.

Luyou 1бр Лука пеперуда силиконови форми фондан сватбена торта декорация инструменти силиконови форми за торта лук Кухненски аксесоари FM868

Luyou 1бр Лука пеперуда силиконови форми фондан сватбена торта декорация инструменти силиконови форми за торта лук Кухненски аксесоари FM868

4.16
BGN 4.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Мин. Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.
Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ова не е следење на информации.
Ако вашата цел е повеќе од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet ,Ова е следење на информации.
Ако сакате да се добие парцела информации, ве молиме дај ми плаќаат повеќе $ 2,Откако ќе се испраќаат до вас, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet,
Ви благодариме за разбирањето!
Микс цел,ве Молиме да дојдете во мојата продавница :
Посебен линк за правење копии на превозот цена $2
1 Pcs Кујна Додатоци Печење Алатки 3 D Sugarcraft Силиконски Калапи За Cupcke Торта Декорација Симпатична Лакови Чоколадо Фондан Мувла FM868
Боја : случајни испорака.
Силиконски Модел : FM868
Силиконски Големина На :
Силиконски Тежина : 60g
Пакување : OPP
Тип : Торта Алатки
Материјал : Силикон
Функција : Еко-Пријателски
Сертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGS
Торта Алатки Тип : Габи,
Број на модел : FM868
Употреба на високо-квалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификација
Тоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степени
Издржлив и лесен за чистење, без мирис Wudu
Може да се користи во микробранова печка фрижидер
Лесно да се справи со
Зошто Купи Од нас?
?Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.
?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.
?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате преку
trademanager или центарот за пораки.
?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.
Внимание :
?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.
?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака
Испорака :
Испорака :
- Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата.
- Ние брод на налози
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
ЕИО, CE / EU, SGS, LFGB, CIQ, FDA
Материал:
Силикон
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Номер На Модела:
FM868