.

Великден Заек Заек Кошница Плодове Течно Състояние Моделиране Шоколад Силикон Торта Мухъл Сапун Форми Силиконови Форми За Печене Инструменти

Великден Заек Заек Кошница Плодове Течно Състояние Моделиране Шоколад Силикон Торта Мухъл Сапун Форми Силиконови Форми За Печене Инструменти

7.09
BGN 6.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка

Велигден Bunny Зајакот Овошје Кошница Течна Состојба Моделирање Чоколадо Силикони Торта Калап Сапун Калапи Силиконски Калап Bakeware Алатки големина на : 19.3*10.5*2.5 cm Боја : Случајни
Тоа може да се користи,лесен за чистење.
Температура : -40 centigrade на+230 centigrade
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка.
Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро.
A. Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена;ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Б. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
В. ве Молиме бидете објектот остане оригинална состојба,Ако тоа не се?т одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Г. ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Торта
Материал:
Силикон
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
документ:
FDA
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Номер На Модела:
72
търговска марка:
цвети