.

Новата любов на сърцето cat силиконови форми за украса на тортата фондан торта под формата на шоколад сапун мухъл торта инструменти F0364AX35

Новата любов на сърцето cat силиконови форми за украса на тортата фондан торта под формата на шоколад сапун мухъл торта инструменти F0364AX35

5.52
BGN 5.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка

За бесплатен превозот mathod : ред помалку од $5 на следење на недостапни, Над $5 следење на располагање. Производ :
НИЕ ВЕТУВАЊЕ : 100% Направени од Храна Одделение Силиконски
(Tolerances на големината и тежината не се дозволени)
Мувла Големина на : 91*74*9 мм
Мувла Тежина : 57.5 g
* O ven и замрзнувач безбедно
* Боја : Случајни
* Обновливи, Не-стап, Лесен за употреба, Лесно за чистење
* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла , итн.
* Температура : -76°F до +662°F (-60°C до +350°C)
Зошто Да Изберете Diyclan!
Испорака :
- Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 10 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
- Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
FDA, SGS
Номер На Модела:
F0364AX
търговска марка:
Дииклан
Материал:
Силиконов Каучук
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Цвят:
Случаен
Материал:
Храни решетка Силикон