.

Кухня Малък Размер Силиконов Крем Торта Шпатула Смесване На Тестото Стъргало Масло С Миксер На Торта Печене Инструмент Кухненски Принадлежности Един Силициев Шпа

Кухня Малък Размер Силиконов Крем Торта Шпатула Смесване На Тестото Стъргало Масло С Миксер На Торта Печене Инструмент Кухненски Принадлежности Един Силициев Шпа

11.18
BGN 11.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка


Кујна Мали Димензии Силикони Крем Торта Шпатула Мешање Тесто Scraper Путер Миксер Торта Печење Алатка Прибор Силикон Шпатула
Материјал : Силикон Употреба : Прибор за Готвење Температура : -40-230 целзиусови степени 1, Овој Прибор за Готвење се развиени од страна на нашите продавница и adoped супериорен Силикони , чиј квалитет е да се верува. Стандард за квалитет ги исполнува ФДУ. 2, имаме доволно стока во нашите акции. По вашата нарачка, ние ќе го достави во следните три дена. (Освен празникот)
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Трошоците за превозот вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучуваат. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати(ако ги има).
3.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
4.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Нашите Превозот :
Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас.
Гаранција :
Ние нудиме посебни по-продажбата на услугата : 7 дена се враќа без никаква причина и 15 дена слободна замена. Ако не сте задоволни со производот,може да побарате за враќа во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот или слободна замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 2cm-8cm во мерењето.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак,доколку сметате дека на објектот се примени во погрешна боја,добра комуникација се високо ценети.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Всичко за продукта

Цвят:
Цвят на случаен 1pcs, цвят случаен 5pcs
Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия
Тип Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия:
Шпатули За Печене И Сладкарски Изделия
документ:
CIQ, CE / EU
търговска марка:
МРДАЙ
Материал:
Силикон
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Супер лесен за почистване на:
Миялна Машина-Безопасно, Микровълнова Печка Безопасно
Температура :
От-40F 446F (от-40c до +230c)
Атрибут На Продукта:
Хлебопечка Силикон
Воспользуйся:
Начин На Приготвяне На Храна U
Характеристика:
силиконов стругар
Функция:
силиконов кухненски стругар