.

LMETJMA 3D близалка мухъл силиконови форми близалка направи си САМ шоколадови бонбони близалка форми за бебето печене инструменти KCBII012601

LMETJMA 3D близалка мухъл силиконови форми близалка направи си САМ шоколадови бонбони близалка форми за бебето печене инструменти KCBII012601

21.87
BGN 12.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка


Бренд
LMETJMA
Материјал
силикони
Боја
како се покаже
Големина
6.7*6.7 инчен
Тежина
110g
Одделение
А
Број
KCBII012601
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия
документ:
CIQ, ЕИО, FDA, CE / EU, SGS
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Комплекта:
1
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
KCBII012601
търговска марка:
LMETJMA
Тип Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия:
форма за близалки
Размер На Елемента:
6.7*6.7
Опаковка На Продукта:
1бр
Дупки За Предмети:
8