.

2 бр. / компл. незалепваща силиконова шпатули набор от топлоустойчива печене лъжица шпатули кухненски инструмент за торта от фондан, печене на сладкарски изделия ук

2 бр. / компл. незалепваща силиконова шпатули набор от топлоустойчива печене лъжица шпатули кухненски инструмент за торта от фондан, печене на сладкарски изделия ук

8.80
BGN 7.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка

Спецификации Материјал : Силикон Големина : за фото покаже Боја : Случајно Карактеристики Практични и стилски Може да се користи постојано Лесен-за-чистење и добар температура отпор Тоа е добра алатка за да се четка масло во печење процес, или четка јајце во готвење

Всичко за продукта

търговска марка:
БЭЙГУАНЬ
Тип Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия:
Шпатули За Печене И Сладкарски Изделия
Материал:
Силикон
документ:
FDA, SGS
Характеристика:
Еко-Содружественный
Номер На Модела:
Ж006
Номер На Комплекта:
2
Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия
каталог:
кухненски принадлежности
Цвят:
Случаен