.

Нов прием на главни букви на азбуката под формата на 3d Силикон торта от фондан мухъл торта декорация инструменти сапун, свещи форми

Нов прием на главни букви на азбуката под формата на 3d Силикон торта от фондан мухъл торта декорация инструменти сапун, свещи форми

2.22
BGN 2.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Боја : Розова Материјал : Силикон Големина : Како на сликата што е прикажано(1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчи) Пакет вклучуваат : 1x големи букви Фондан Мувла (НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.) Ве молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
CIQ
търговска марка:
КЕКТТИО
Материал:
Силикон
Секси Суггестивный:
No
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Непристойная Снимка:
No
Номер На Модела:
F4F38