.

Кръгла Пластмасова Фондан Ще Буталото Влачете До Фрези Коледа Фондан Торта Декорация Инструменти Торта Мухъл Бисквити Нож Торта / Торта Декорация

Кръгла Пластмасова Фондан Ще Буталото Влачете До Фрези Коледа Фондан Торта Декорация Инструменти Торта Мухъл Бисквити Нож Торта / Торта Декорация

2.64
BGN 2.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка


Тркалезна Пластика Фондан Клипот Секачи Божиќ Фондан Торта Декорирање Алатки Торта Мувла Колаче Машина Cupcake/Торта Декорација
Опис 100% сосема нов и висок квалитет! Материјал : Пластични Овие секачи се идеални за употреба со избор на Јадење и Не-Јастиви материјали, вклучувајќи : шеќерна паста (валани фондан), petal паста (заболување на паста), марципан DIY готвење или занает глини, итн Креирате едноставни за да се произведе остава заврши со детални veining Круг дизајниран Доаѓа освен за лесно чистење : Тркалаат - отсече - Притиснете и вадење на мала тежина и лесно да се мијат. Боја : Бела Внатрешна Големина : 1.9 1.5 X X 1.3 см Количина : 1 сет (3 еез) Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
Пакет се вклучени :
3 Pcs Тркалезна Форма Клипот Поставен
Плаќање : Превозот : 1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија.Ви благодариме на соработката. 2.Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на приемот на плаќање. 3.Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ве молиме да се разбере. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите. Гаранција : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел,превозот цена е мечка од двете купувачот . 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна исплата ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 5.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Повратни информации : Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој .Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ви благодариме за вашата поддршка!!

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Торта
Тип Инструменти За Торта:
Десертни Декоратори
Номер На Модела:
ФД056
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
CE / EU
търговска марка:
Доатри
Материал:
Пластмаса