.

Nasinaya Фигурно пързаляне рокля индивидуални състезания пързаляне скорост пола за момичетата, жените и децата Patinaje гимнастика изпълнение от 109

Nasinaya Фигурно пързаляне рокля индивидуални състезания пързаляне скорост пола за момичетата, жените и децата Patinaje гимнастика изпълнение от 109

373.31
BGN 261.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Ако ви треба друг кориснички бои,ве молиме контактирајте со продавачот директно.
Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еден дел од нив се на линија.
Ние може да се направи облека според вашиот слика или примерок,цените на барањата на различни стилови.
Детали може да има мали разлики во сликите опис бидејќи на различни прави многу.
Добредојдовте тим ред,ве молиме проверете ја цената и детали со продавачот.
Опис
Ние доаѓаат од Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаат
многу години искуство за правење мраз фустан.
Фустанот одговара за облекување на конкуренцијата, обука и изведба; ткаенина
се главно направени од најновиот модел и квалитетот еластична velour, висока
еластичност spandex, како и прецизни обврзувачки вештини и декорација
дијамант или чипка шема. Ткаенината е избран топлина чуваат, постојаност на боја,
пот апсорбира и бојата светла; сосема нов обичај прави уметничко лизгање фустан со
појавување на косата scrunchie вклучени. Сите фустани имаат гаќи се во прилог.
За големина
Ако не постои нормална големина одговара за вас, можете да кажете ми кои се вашите мерењата
на градите, половината, колковите и дебелина или торзото; со тоа, ние може да се направи фустан
според вашето тело облик, а вие треба да се чека за малку повеќе време.
Начините да се измери :
Биста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот автобус
Половината : Мерка околу вашата природна половината
Колковите : Мерка околу најголем дел од твоите
Дебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолу
пред се, преку crotch, и назад до почетната точка.
Ве молиме не заборавајте да ни кажете вашата висина и тежина. Тоа е исто така многу важна референтна вредност.
Ако сте dissatisfactory со нашата служба за било која причина, ве молиме контактирајте ме пред да се констатира коментар на нас.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи.

Всичко за продукта

Размер:
L, M, S, XL, XXL, XS, XXS, XXXL, XXXS, customized size
Отдел Име:
Дете
Избор Упорки:
Гимнастика Цветна Панделка
Тип:
Танцова Лента
Модел:
гащеризон
търговска марка:
Насиная
Номер На Модела:
4616