.

Nasinaya Фигурно пързаляне рокля индивидуални състезания пързаляне скорост пола за момичетата, жените и децата Patinaje гимнастика изпълнение 133

Nasinaya Фигурно пързаляне рокля индивидуални състезания пързаляне скорост пола за момичетата, жените и децата Patinaje гимнастика изпълнение 133

255.97
BGN 179.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еден дел од нив се на линија.
Ние може да се направи облека според вашиот слика или примерок,цените на барањата на различни стилови.
Детали може да има мали разлики во сликите опис бидејќи на различни прави многу.
Добредојдовте тим ред,ве молиме проверете ја цената и детали со продавачот.
Опис
Ние доаѓаат од Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаат
многу години искуство за правење мраз фустан.
Фустанот одговара за облекување на конкуренцијата, обука и изведба; ткаенина
се главно направени од најновиот модел и квалитетот еластична velour, висока
еластичност spandex, како и прецизни обврзувачки вештини и декорација
дијамант или чипка шема. Ткаенината е избран топлина чуваат, постојаност на боја,
пот апсорбира и бојата светла; сосема нов обичај прави уметничко лизгање фустан со
појавување на косата scrunchie вклучени. Сите фустани имаат гаќи се во прилог.
За посебни големина,ве молиме известете подолу информации
Вкупната висина
Вкупната тежина
Биста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот автобус
Половината : Мерка околу вашата природна половината
Колковите : Мерка околу најголем дел од твоите
Дебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолу
пред се, преку crotch, и назад до почетната точка.
Ако сте dissatisfactory со нашата служба за било која причина, ве молиме контактирајте ме пред да се констатира коментар на нас.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи.

Всичко за продукта

Размер:
customized, L, M, S, XL, XXL, XS, XXS, XXXL, XXXS
Отдел Име:
Дете
Избор Упорки:
Гимнастика Цветна Панделка
Тип:
Танцова Лента
Модел:
гащеризон
Номер На Модела:
45616
търговска марка:
Насиная