.

Горещ гърдите прашка за Polar Wahoo Garmin за спортен безжичен пульсометра

Горещ гърдите прашка за Polar Wahoo Garmin за спортен безжичен пульсометра

BGN 6.91

Сума
Налично за поръчка

Удобно градите рака за мерење на отчукувањата на срцето компатибилен со Поларните, Wahoo, Garmin производи.
Smart фузија на меки ткаенини и адаптивни електроди кои го прават тоа многу осетливи на
Се неразделен дел на отчукувањата на срцето го следат, тоа ќе го детектира и испратете ја вашата реално време отчукувањата на срцето на паметен телефон прецизно.
Најпопуларните отчукувањата на срцето појас во светот лесен за употреба уште е многу издржливи. Користи snap прилог метод.
Боја : Црна
Оваа светлина облека е компатибилен со сите отчукувањата на срцето сензори(А+, Bluetooth 4.0, 5.3 К).
Со градите рака врз основа на високо квалитетен материјал, тоа може да се додадат на вашата кожа тесно.
вашите срца електрични сигнали, така што срцето го оценувате сензор може да ги собереш вашиот отчукувањата на срцето побрзо и попрецизно.
Материјал : Силика гел + влакна
Појас должина : 90-130cm / 35.4-51.2 во
Пакет се Вклучени : 1 x Прилагодливи Еластична Рака
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Всичко за продукта

търговска марка:
Будун