.

Stenzhorn Fairyland Minifee Mio 1/4 BJD SD кукли модела Reborn момичета момчета очите високо качество на играчки грим магазин катран

Stenzhorn Fairyland Minifee Mio 1/4 BJD SD кукли модела Reborn момичета момчета очите високо качество на играчки грим магазин катран

144.00
BGN 86.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница! Сите играчки се голи, вклучувајќи главата, телото, со исклучок на коса и шминка, облека и чевли, и други додатоци, нашата бесплатна испорака до еден пар очи, ако ви се допаѓа, ве молиме контактирајте ме. Ви благодариме. 1 Очи :
можете да изберете боја на очите,или ние ќе брод очите боја случајно,благодарение. Шминка не е задолжително : Шминка е само со лицето нагоре, не се вклучуваат тело нагоре. Ние ќе направи се за лице како го слика, но ние само може да бидете сигурни дека сличноста е околу 70%-80%. Има уште може да биде мала разлика помеѓу индивидуални кукли. 2 Превозот :
Голи кукла треба 3 работни дена за да го направи.
Го сочинуваат кукла треба 5-7 работни дена за да го направи.
Предмети се испраќаат од страна на e Packet ИЛИ Кина Пост Воздух Mail да повеќето земји во рок од 15-30 дена. Времето за испорака зависи од различни дестинации и други фактори, тоа може да трае до 45 дена. 3 Повратни информации :
1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите!
2. Ако сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs.
3. Ако кој било проблем се случило, ве Молиме да ни даде можност да се реши и нас контакт и ние ќе го реши секој проблем за вас во кратко време.
4. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас првиот, кој ќе влијае на нашата сметка навистина лошо.
5. Вашето разбирање е високо ценет и вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.
6.Кукла Големина
Око : 14mm Висина : 42.5 cm Главата обемот : 18cm
Вратот : 7.9 см Биста : 21 cm
Рамо : 8.5 cm Рака Должина : 12.8 cm Половината : 15 см
Лактите да зглоб : 6 cm задникот : 19 cm
Задникот на глуждот : 22 см глуждот : 7 см
Коленото на глуждот : 18 cm долги нозе : 5.7 cm
Големината се мери со рака, ако има грешка во еден како стандард

Всичко за продукта

Цвят:
Бяла кожа, без грим, Бял грим на кожата, розова кожа, без грим, розов грим кожа, за Нормална кожа nomakeup, нормално грим на кожата, тенът на кожата без грим, тен на кожата, грим
Търговска Атрибут:
Готова Продукция
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Размери:
1/4
Тип Елемент:
Модел
Материал:
Смола
Според Източника Анимация:
Япония
Солдатские Аксесоари:
Войници На Крайния Продукт
Състояние:
Стоки На Склад
Номер На Модела:
Модна кукла BJD
Тема:
Кино и телевизия
дистанционно управление:
No
търговска марка:
стенжорн
Вид Версия:
Ремастированная Версия
Предупреждение:
няма
Номер На Серия Mfg:
Кукли
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Размер:
>40cm
Тип Кукли:
Модел
Мащаб:
1/4
Характеристика:
Мини карикатура направи си САМ играчка образователна модел
Цвят на кукли BJD:
Бял /розов/нормален/магента / Tang или обичай Paton
безплатен подарък:
Случайна двойка на очите