.

Sunsign plexiglass плосък cut signs custom 3D acrylic signs

Sunsign plexiglass плосък cut signs custom 3D acrylic signs

BGN 1.28

Сума
Налично за поръчка


Информации за производот
Главен материјал
акрилик одбор
Големина На Пи./CAD/CDR/EPS датотека се достапни
боја ни Обезбеди РАЛ кодот
Пакување листа
акрилик писма, упатство за инсталација, 1 : 1 хартија модел
Пакување
внатре : со меур wrap / надвор : со МЕДИЈАПАН случаи
Инсталација
Силикони или екипи, види детали, со упатство за инсталација
Испорака
EMS / Fed EX / DHL / ТНТ/ UPS-от или море испорака
Г-дин Ален Ванг CP/Whatsapp : +86 18020206652 e-mail : ален(во)sunsignad.com Skype : 274010845(во)qq.com
ДОДАДЕТЕ : на Патот 576#, Qingpu Округ, Шангај, Кина

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
търговска марка:
shsuosai
Номер На Модела:
ss