.

5pcs Innokin iSub SS BVC Coil 0.5 ohm органичен памук изпарител от неръждаема стомана за iSub / iSub V Tank 30-60W електронна цигара

5pcs Innokin iSub SS BVC Coil 0.5 ohm органичен памук изпарител от неръждаема стомана за iSub / iSub V Tank 30-60W електронна цигара

16.48
BGN 14.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


5pcs Innokin i Sub СВ BVC Серпентина nnokin i Sub СВ BVC серпентина е направен од 100% органски памук wicking и нерѓосувачки челик материјал. Тоа е компатибилен со i Sub, i Sub G, i Sub Апекс, i Sub S и i Sub V тенкови. 5pcs секој пакет. Ги добие како резервни делови.
Perimeters Отпор : 0.5 ohm (190-245 C/374-473 F; 30-60 W) Материјали : органски памук и СВ Пакет Содржина 1x 5pcs Innokin i Sub СВ BVC Серпентина
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Нарачка Информации : Компатибилен со i Sub, i Sub G, i Sub Апекс, i Sub S и i Sub V тенкови.
Работата Упатство
Забелешка : ве молиме да се стави на atomizer на маса за неколку секунди да ги споделите со органски памук целосно натопени.
Atomizer core замена : Прво, завртка база дел исклучите atomizer; потоа завртка atomizer јадрото на база дел и да ја замени со нова.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Isub SS BVC макара
Съвместим Модел:
iSub, iSub G, Isub Apex, iSub S и V iSub
търговска марка:
Инокентий
Тип:
DS NC
Съпротива:
0,5 Ω
Обхват 0,5 Ω:
30-60W
Опаковка:
5 броя
Материал:
Органичен Памук, Неръждаема Стомана