.

Vnetphone V5/V5-1200 1200m мотоциклет БТ Интерфоны Bluetooth каска домофонна слушалка 5 състезатели Moto intercomunicador с FM

Vnetphone V5/V5-1200 1200m мотоциклет БТ Интерфоны Bluetooth каска домофонна слушалка 5 състезатели Moto intercomunicador с FM

168.08
BGN 126.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте Нашата Продавница Вид внимание : Бидејќи има некои проблеми во царинската бидејќи на полначот(Полнач),Така што ќе не испрати конектор. Можете да го користите вашиот телефонскиот полнач со 1А 5 V. Полнење преку USB кабел е вклучен. Answer : ___________________________ NOTE : (Детални операција метод, ве молиме прочитајте ги инструкциите внимателно) Bluetooth систем кој им овозможува на макс повик растојанието помеѓу двајца велосипедисти до to1200m и всушност ја реализира целосно дуплекс безжична комуникација меѓу пет велосипедисти во исто tme. Постои само 1 спогодба Слушалки во пакетот, ако сакате да спогодба со другите, треба да се купат 2 или 3 единици. (Тоа може да го поддржи Max 5 единици.спогодба) Нова Верзија V5 1200m 5 Велосипедисти Мотоцикл BT Interphones Bluetoot Шлем Спогодба Слушалки Мото intercomunicador со FM
Вовед :
Мотоцикл Bluetooth спогодба V5 е дизајниран за шлемови.Ова е стерео bluetooth слушалки, широко се користи
за мотоцикл шлемови, велосипед корисници. Full duplex повици ви овозможи да се зборува со други партнери истовремено
Лесно-за да пристапите и интуитивен копчето операции се направи Мотоцикл Buetooth слушалки совршен придружник
за мотоцикл возачи и да се задржи возачи безбедно кога се јава.
Клучни Карактеристики :
Bluetooth систем им овозможува на макс повик од далечина 1200m и всушност ја реализира целосно
дуплекс безжична комуникација меѓу 5 велосипедисти.
1.Bluetooth 3.0
2.Работна брзина над 120km/h;
3.Автоматско и безбедно користење на мобилен телефонски повици;
4.Господар контрола Bluetooth ООП BC8 шема на располагање;
5.Напредни со A2 DP& EDR Bluetooth функцијата на располагање;
6.Силна стерео музика/аудио достапни (мобилен телефон/MP3/GPS со A2 DP за пренос);
7.Со FM
8.DSP намалување на шумот функција
9.Вградени литиум полимер батерија со капацитет до 500m A;
10.Режим на 240h;
11.Континуирано повик или музика, играње над 8h;
12.Време на полнење околу 3h;
13.Национално Ниво 5 водоотпорен стандард;
Пакетот вклучува : Една спогодба Еден слушалки Едно полнење кабел Еден прирачник за корисникот Еден шлем клип Една едноставна шрафцигер
Поврзани Производи Мојот пријател, Љубезно ве молиме имајте во предвид овие совети : 1.За Превозот : Секогаш наредби ние ќе брод во рок од 1-3 дена, освен за одмор, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL, FEDEX,UPS-от, ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост веб-Сајт, Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! (Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодарам !) 2.За продажба на Мало Пакет : Некои од нашите производи без мало пакет, бидејќи мало пакет тоа е голема големина и тежина е тешка, Ние ќе ги искористиме меур торба за заштита на тоа добро, може да го спаси вашиот превозот надомест, Ако се препродавач и треба со мало пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел. 3.За Време на Испорака : Подолу е приближното време на испорака за различни земји (За повикување само, не е загарантирана) : сад : 7-20 дена; Русија : 15-35 работни дена; Австралија, Велика Британија : 20-30 работни дена; Германија, Ирска, Грција : 20 -25 работни дена; Канада,Шпанија и други Европски земји : 20-25 работни дена; Сингапур, Малезија и други југо-источно Азиските земји : 15-25 работни дена. 4.За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!,Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека може да ни остави голем повратни информации, ви благодарам многу ! Ако имате проблем при користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се реши
.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
каска за слушалки
Начин На Свързване:
Блютус
Режим На Хранене:
Вградена батерия
Максимален брой високоговорители:
5
търговска марка:
ЭДЖАС
Височина На Продукта:
2.5cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Широчина На Елемента:
4.7cm
Приложим Вид Шлем:
Универсален
Името На Модела:
V5
Дължина На Продукта:
8.2cm
Максимално Разстояние На Вътрешната Комуникация:
>1000м
Тегло На Продукта:
0.55kg
Специална функция:
FM, водоустойчив, намаляване на шума
специални характеристики:
Полнодуплексная Реална Двупосочна Безжична Комуникация, 2.4 Ghz
Тип Штепсельной Вилици:
само usb кабел за зареждане
бележка:
само USB кабел за зареждане, няма захранващ адаптер
is_customized:
Yes
Цвят:
Черен
Тип:
Bluetooth каска домофонна система
Връзка състезатели:
5 състезатели
Версия На Bluetooth :
3.0
Време На Разговор:
8h
Микрофон Bluetooth Слушалка:
Автоматично Приемане На Повиквания От Мобилния Си Телефон
Стерео музика / аудио:
A2DP & EDR Bluetooth Enabled мобилен телефон/MP3/GPS,HiFi
Приложни случаи:
Мотор и ски