.

Ново и оригинално злато SAP4020D еднофазно твердотельное реле за постоянен ток AC 20A 3-32VDC 40-480VAC

Ново и оригинално злато SAP4020D еднофазно твердотельное реле за постоянен ток AC 20A 3-32VDC 40-480VAC

BGN 12.80

Сума
Налично за поръчка

Нов и оригинален SAP4020 D ЗЛАТО еднофазен цврста состојба реле DC контрола AC 20 A 3-32 VDC 40-480 VAC
ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www..com/store/2065120

Всичко за продукта

Номер На Модела:
SAP4020D
Теория:
твердотельное реле
is_customized:
Yes
Източник На Захранване:
AC
Информация За Товара:
Ниска Мощност На
Използването на:
Общото Определяне
Напрежение:
480VAC
Защитна Функция:
.