.

2 x 0.65 A 5KV 6mm x 40mm аксиални стъклена тръба предпазител за микровълнова фурна

2 x 0.65 A 5KV 6mm x 40mm аксиални стъклена тръба предпазител за микровълнова фурна

BGN 1.25

Сума
Налично за поръчка

Име на производ : Осигурач Цевка;Одговара за : Микробранова Печка
Материјал : Стакло, Метал;Напон : 5 KV
Ampere : 0.65 A;Димензии : 6 x 40mm / 0.24" x 1.6" (D*L)
Тежина : 5g
Пакет : 2 x Микробранова Печка Осигурач Цевки 6 x 40mm стаклена цевка осигурувачи, служи како прекуструјна заштита уред.
Замена тип на висок напон осигурач цевка за модерна микробранови печки.
Овој висок напон, осигурувачот е жичен во серија со висок напон, се хранат од висок напон трансформатор на magnetron.
Големина : 6 x 40mm / 0.24" x 1.6" (D*L)
Топло Информации
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме стил е ист како што е прикажано во слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Плаќање
1. Најдобар начин е директно онлајн плаќање.
2. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Се врати и гаранција
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите и дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ви благодариме за вашето разбирање.

Всичко за продукта