.

10 бр бърз blow формовъчни тип стъклена тръба, предпазители 6x30mm 250V 1Amp

10 бр бърз blow формовъчни тип стъклена тръба, предпазители 6x30mm 250V 1Amp

1.15
BGN 1.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка

Име на производ : Стаклена Цевка Осигурувачи;Fuction : Брз Удар;Номинална Напон : 250 V
Номинална Струја : 1А;Спецификација : 6 x 30мм
Дијаметар : 6mm / 0.24";Должина : 30мм / 1.2"
Материјал : Стакло, Метал;Боја : Јасно, Тон Сребро.
Тежина : 11g;Пакет : 10 x Стаклена Цевка Осигурувачи 250 V Оценет Напон, 1 A Номинална Струја, 6 x 30мм Спецификација, Брз Удар Стаклена Цевка Осигурувачи.
Одговара за електрична опрема.
Треба професионално знаење за да го користите овој производ.
Топло Информации
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме стил е ист како што е прикажано во слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Плаќање
1. Најдобар начин е директно онлајн плаќање.
2. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Се врати и гаранција
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите и дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ви благодариме за вашето разбирање.

Всичко за продукта