.

BEEFORO 10pcs G4 1.5 W 3W 5W 24 48 64 smd 3014 450 LM топло бяла/студено бяла царевица лампа 12v нова

BEEFORO 10pcs G4 1.5 W 3W 5W 24 48 64 smd 3014 450 LM топло бяла/студено бяла царевица лампа 12v нова

14.54
BGN 13.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка

Опис : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела/Кул бело Боја Температура : 2700-3000 K/6000-6500 K Напон : 12v Wattage : 1.5 W/3 W/5 W LED Чип Модел : SMD3014 LED Количина : 24 LED завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : Г4 Осветлување Агол : 270 10pcs/многу G4 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка Од 1,5 W 3014 SMD 24 LED Сијалица 10pcs/многу G4 LED Сијалица Светилки 3 W 3014 SMD 48 LED Сијалица
10pcs/многу G4 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 5 W 3014 SMD 64 LED Сијалица Повеќето предмети остави нашиот магацин во рок од 1-2 дена по добивме вашата целосна исплата. Како е можно тоа бродови, испорака обично трае 10~20 работни дена врз основа на вашата локација. ако сакате да се знаат деталите на вашата цел, pls контактирајте со нас, ние ќе ве информира за испорака детали, вклучувајќи следење на број и следење на веб-страница : 4pl точка rout податоци dot com . Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечка физичка адреса, кога ќе се провери. Можете да го продавница со доверба, бидејќи ние сме посветени да квалификувани производи и 100% задоволни услуги на клиентите. Ако ви треба помош, ве молиме испратете порака пред да ја напушти која и неутрални или лоши повратни информации.На вашето прашање ќе биде одговорено во многу кратко време. (Answer : ___________________________ Note : Ние ви препорачуваме да контактирате со нас преку Newegg порака или слободно можете да ни испратите е-пошта до подолу сметка. Потоа ние ќе ве контактираме назад ПОБРЗО) qq : 497745154 работно време : 9 : 00 AM-18 : 30 ЧАСОТ пацифик време. Понеделник-Петок. Канцеларија затвора за време на празници. Ние сме мило да ви кажам дека ние секогаш се остави позитивни повратни информации по приемот на плаќање, и да ја цениме вашата позитивни повратни информации со 5 јајца на сите детални продавачот рејтингот. Ако било какви прашања во вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да им служат и ќе добиеш 100% задоволство пред да замине ни неутрален /негативна повратна информација.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
3w, 5w, 1.5w
Тип Елемент:
Led лампи
документ:
CE, RoHS
Брой led чипове:
24 бр.
Базов Тип:
G4
Марка led чипове:
Кри
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Форма:
Бар
търговска марка:
BEEFORO
Толеранс На Мощността:
1%
Модел led чип:
3014
Случай:
дневна
Напрежение:
12V
Светлинен Поток:
До 249 лумена
Ъгъл На Гредата (°):
270°
Средният живот (ч):
30000hrs
Цветна Температура:
Студено бяло(5500-7000K)
Дължина:
5CM