.

5 бр./лот 50 см DC12V двойна led бар светлина 5630 с капак PC 72leds твърд светлина е труден лента с червени и черни жици

5 бр./лот 50 см DC12V двойна led бар светлина 5630 с капак PC 72leds твърд светлина е труден лента с червени и черни жици

22.72
BGN 22.00 -3 %

Сума
Налично за поръчка


Двоен LED SMD5630 Тешко Цврсти Бар светлина 72 LEDs/50cm со Транспарентни или Млечно покрие LED лента светлина 5630 Ладно бела/бела/топло бела Опис на Производот LED Лента на светлина, 72pcs SMD5630 50cm, DC12 V SMD : 5630 Напон : 12 V Должина : 50cm Ширина : 12mm LED : 72pcs/0,5 метар Боја : бела/топло бела покривка : Транспарентни или Млечно Ако ви треба други должини; ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме! Answer : ___________________________ Note : Таму ќе Постои Напон Капка ,па потрошувачката на енергија ќе бидат различни. Карактеристики 1.лесно да се инсталира; 2.погоден за DIY; сопствени собранието; или директна употреба 3.висока осветленост 4.Група од три светла, може да се намали од 5.Фабриката за директна продажба; добредојдовте прилагодено должина! Типични Апликации Кабинетот/Накит осветлување, Архитектонски декоративни осветлување, Граница/контурата осветлување, Walkway осветлување/Скалила акцент осветлување Чове осветлување/Оглас Светлина Кутија, Backlighting за signage писма/Channel писмо осветлување Брод од 1 да 2 дена 5pcs * 50cm Двоен LED верзија SMD5630 LED Лента на светлина со PC покрива Овој пакет не вклучува адаптер
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Објектот ќе биде испратен од страна на Регистрирани Воздух mail од Кина или курир, или приватна линија. Ние ќе се обезбеди следење на број ПОБРЗО.
Сите парцели имаат следење на број.
Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку China_Air-Mail во стандардно. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник.
2. Повеќето нарачки се испраќаат надвор во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање. Понекогаш, предмети може да биде предаден во рок од 3-7 дена по потврди за плаќање.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите податоци се точни и ажурни.
4. Ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да биде подолго ако предмети да бидат проверени од страна на царинската управа.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако пакетот е вратен од страна на товар прашање, купувачот ќе биде обвинет за враќање превозот и reshipping такса, или ние ќе ewfund оригиналниот износ се одзема од се врати превозот цена.
1. Ќе има 7 дена да ни се јавите за да се направи замена или да се вратат и 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash.
2. Ако објектот е неисправен, во рок од 90 дена, ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. И купувачот зема на враќање такса, ние ќе бидат одговорни за resending такса.
3. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Бяло, Топло Бяло
Цвят:
Млечни седалките, прозрачна седалка
Тип Елемент:
Led лампи
Напрежение:
DC12V
Толеранс На Мощността:
4%
Марка led чипове:
Эпистар
Светлинен Поток:
250 - 499 лумена
Цветна Температура:
Природата Бяла(3500-5500K)
Тип Led Лампи:
Тръба
Модел led чип:
7020
документ:
МКО, RoHS, CE
Случай:
дневна
Средният живот (ч):
15000
Базов Тип:
Клин
търговска марка:
кингсбонд
Ъгъл На Гредата (°):
180°
Форма:
Бар
Дължина:
50cm