.

Скейтборд електрически двигател е 8 см 250W 36V, набор от електрически моторни самокатов, набор от електрически велосипед

Скейтборд електрически двигател е 8 см 250W 36V, набор от електрически моторни самокатов, набор от електрически велосипед

BGN 224.00

Сума
Налично за поръчка


8 инчен 250 W 36 V електричен мотор скејтборд , електрични скутери моторни комплет , електричен велосипед комплет
нашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.
1.слики од производот
Внимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.
ПАКУВАЊЕ :
1. 1pcs 250 W 36 V центар мотор
2.1 компјутери електрични контролер
3.1 поставени се справи со гас
4.1 поставите кочница рачка
2.Пратката информации
а.Речиси сите стоки (обично под 1kg) се бесплатен превозот од Кина Пост/HK пост
б.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАС
в.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.
г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 2 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде со
доплата.
3.За ПЛАЌАЊЕ
а.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али express
б.ние, исто така, го прифати од страна на western union .
4.За ПОЛИТИКА
а.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е наша
најдобри се стекнат со
б.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојба
в.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
5.РАБОТИЛНИЦА
6.Работникот обука

Всичко за продукта

Напрежение:
36V
Дизайн:
Бесщеточный
Мощност:
100 - 200w
Тип На Двигателя:
бесщеточный двигател
is_customized:
Yes