.

SV037IGXA-4 нов 3.7 KW 3 фазно 380V инвертор VFD честотен устройство ac

SV037IGXA-4 нов 3.7 KW 3 фазно 380V инвертор VFD честотен устройство ac

BGN 556.80

Сума
Налично за поръчка

SV037 IGXA-4 нови 3.7 KW 3 фаза 380 V Инверторот VFD фреквенција AC диск
Спецификации
Инвертер
[KW]
W
[mm]
W1
[mm]
H
[mm]
H1
[mm]
D
[mm]
Φ
[mm]
А
[mm]
Б
[mm]
[Кг]
SV004i Gx A-4
0.4
70
65.5
128
117.5
143
4.0
4.5
4.0
0.76
SV008i Gx A-4
0.75
70
65.5
128
117.5
143
4.0
4.5
4.0
0.76
SV015i Gx A-4
1.5
100
95.5
128
124
143.2
4.5
4.5
4.5
1.12
SV022i Gx A-4
2.2
140
126.6
128
120.5
160
4.5
4.5
4.5
1.84
SV037i Gx A-4
3.7
140
126.6
128
120.5
160
4.5
4.5
4.5
1.89
SV040i Gx A-4
4.0
140
126.6
128
120.5
160
4.5
4.5
4.5
1.89
SV055i Gx A-4
5.5
195
179
232
217.75
175
4.5
8.25
4.5
5.15
SV075i Gx A-4
7.5
195
179
232
217.75
175
4.5
8.25
4.5
5.15
SV110i Gx A-4
11.0
235
219
320
304
189.5
7.0
8.0
7.0
7.00
SV150i Gx A-4
15.0
235
219
320
304
189.5
7.0
8.0
7.0
9.00
SV185i Gx A-4
18.5
260
240
410
392
208.5
10.0
10.0
10.0
13.3
SV220i Gx A-4
22.0
260
240
410
392
208.5
10.0
10.0
10.0
13.3
Димензии
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници

Всичко за продукта

Номер На Модела:
SV037IGXA-4
Тип На Двигателя:
SV037IGXA-4