.

1769-and член АД CompactLogix DeviceNet Module Adapter нов оригинал

1769-and член АД CompactLogix DeviceNet Module Adapter нов оригинал

BGN 707.20

Сума
Налично за поръчка

1769-ADN САЛАДИН Compact Logix Device Net Адаптер Модул Нови Оригинални
Device Net Мрежа
На Device Net мрежа е отворена, ниско ниво на мрежа која овозможува поврзување помеѓу едноставна индустриски уреди (како што се сензори и активатори) и повисоко ниво уреди (како што се PLC контролори и компјутери). На Device Net мрежа ги користи докажано Заеднички Индустриски Протокол (ЦИП) да обезбеди контрола, конфигурирање и собирање на податоци способности за индустриски уреди.
Device Net Интерфејс Спецификации
Мачка. Нема.
Опис
Комуникација Го Оценувате
Број на Јазли
1769-SDN
Compact Logix Device Net Скенер Модул
125k Kbps
250k Kbps
500k Kbps
64
1769-ADN
Compact Logix Device Net Адаптер Модул
Сертификати : c-УЛ-us (од Класа I, Поделба 2, Група А, Б, В, Г), CE, C-Штиклирајте
Го видите Производот Сертификати линк на ab.com за Декларации за Сообразност, Сертификати и други сертификати детали.
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници

Всичко за продукта

Номер На Модела:
1769-И
Тип На Двигателя:
Друго