.

Нов оригинален CJ1W-TC001 АД 4 панти NPN изход

Нов оригинален CJ1W-TC001 АД 4 панти NPN изход

BGN 334.40

Сума
Налично за поръчка

Нови Оригинални CJ1 W-TC001 САЛАДИН 4 Циклуси NPN излез
Карактеристики
Вграден-во ПИД контрола со 2 или 4 контрола циклуси или ВО/OFF контрола
Директен влез од 7 видови на thermocouple или отпор термометар
500 г за земање циклус
Се КАНДИДИРА/СТОП контрола од CPU Единица
Неограничен CPU Единица циклус време
Грејач burnout откривање
Автоматско подесување (НА) функција
Спецификација
Единица
classi-
fica-
рање
Производот
име
Спецификации
Нема. на
единица
броеви
доделени
Тековната
потрошувачка
(А)
Модел
Стенд-
ards
Нема. на циклуси
Температура
сензор влезови
Контрола на излези
5 V
24 V
CJ1
Посебни
I/O
Единици
Температура
Контрола
Единици
4 циклуси
Thermocouple
на текст
(R, S, K, J, T,
B, L)
Отворен колекторски NPN
излези (пулсот)
2
0.25
-
CJ1 W-TC001 *
UC1, N,
L, CE
4 циклуси
Отворен колекторски PNP
излези (пулсот)
0.25
-
CJ1 W-TC002 *
2 циклуси, грејач
burnout откривање
функција
Отворен колекторски NPN
излези (пулсот)
0.25
-
CJ1 W-TC003
2 циклуси, грејач
burnout откривање
функција
Отворен колекторски PNP
излези (пулсот)
0.25
-
CJ1 W-TC004
4 циклуси
Platinum
отпорот
термометар
на текст
(JPt100, Pt100)
Отворен колекторски NPN
излези (пулсот)
0.25
-
CJ1 W-TC101 *
4 циклуси
Отворен колекторски PNP
излези (пулсот)
0.25
-
CJ1 W-TC102 *
2 циклуси, грејач
burnout откривање
функција
Отворен колекторски NPN
излези (пулсот)
0.25
-
CJ1 W-TC103
2 циклуси, грејач
burnout откривање
функција
Отворен колекторски PNP
излези (пулсот)
0.25
-
CJ1 W-TC104
Димензија
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
CJ1W-TC001
Тип На Двигателя:
Друго