.

VFD-M инвертор AC motor drive 3 фаза 380V 750 W 1HP 3A 400 Hz нов VFD007M43B

VFD-M инвертор AC motor drive 3 фаза 380V 750 W 1HP 3A 400 Hz нов VFD007M43B

BGN 236.80

Сума
Налично за поръчка

VFD-M Инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 750 W 1 HP 3А 400 HZ нови VFD007 M43 B
Ние ги доставуваме производи на VFD-М серија следново ,доколку е потребно ве молам не't двоумете се да контактирате со нас .
Режим
посебни
VFD004 M21 A
VFD004 M21 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 1 фаза 220 V 400 W 0.5 HP 2.5 400 HZ нови во кутија
VFD004 M21 A-A
VFD004 M21 A-НА Делта VFD-M инверторот AC мотор 1 фаза 220 V 400 W 0.5 HP 2.5 400 HZ нови во кутија
VFD004 M23 A
VFD004 M23 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 220 V 400 W 0.5 HP 2.5 400 HZ нови во кутија
VFD007 M21 A
VFD007 M21 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 1 фаза 220 V 750 W 1 HP 5 A 400 HZ нови во кутија
VFD007 M21 A-A
VFD007 M21 A-НА Делта VFD-M инверторот AC мотор 1 фаза 220 V 750 W 1 HP 5 A 400 HZ нови во кутија
VFD007 M23 A
VFD007 M23 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 220 V 750 W 1 HP 5 A 400 HZ нови во кутија
VFD007 M43 B
VFD007 M43 B Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 750 W 1 HP 3А 400 HZ нови во кутија
VFD007 M43 B-З.А.
VFD007 M43 B-ZA Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 750 W 1 HP 3А 400 HZ нови во кутија
VFD015 M21 A
VFD015 M21 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 1 фаза 220 V 1.5 Kw 2 HP 7А 400 HZ нови во кутија
VFD015 M21 A-З.А.
VFD015 M21 A-ZA Делта VFD-M инверторот AC мотор 1 фаза 220 V 1.5 Kw 2 HP 7А 400 HZ нови во кутија
VFD015 M23 A
VFD015 M23 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 220 V 1.5 Kw 2 HP 7А 400 HZ нови во кутија
VFD015 M43 B
VFD015 M43 B Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 1.5 Kw 2 HP 4А-400 HZ нови во кутија
VFD015 M43 B-Т
VFD015 M43 B-Т Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 1.5 Kw 2 HP 4А-400 HZ нови во кутија
VFD015 M43 B-З.А.
VFD015 M43 B-ZA Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 1.5 Kw 2 HP 4А-400 HZ нови во кутија
VFD022 M21 A
VFD022 M21 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 1 фаза 220 V 2.2 Kw 3 HP 10 A 400 HZ нови во кутија
VFD022 M23 B
VFD022 M23 B Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 220 V 2.2 Kw 3 HP 10 A 400 HZ нови во кутија
VFD022 M43 B
VFD022 M43 B Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 2.2 Kw 3 HP 5 A 400 HZ нови во кутија
VFD022 M43 B-З.А.
VFD022 M43 B-ZA Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 2.2 Kw 3 HP 5 A 400 HZ нови во кутија
VFD037 M23 A
VFD037 M23 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 220 V 3.7 Kw 5 HP 17 A 400 HZ нови во кутија
VFD037 M43 A
VFD037 M43 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 3.7 Kw 5 HP 8.2 НА 400 HZ нови во кутија
VFD037 M43 A-Т
VFD037 M43 A-Т Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 3.7 Kw 5 HP 8.2 НА 400 HZ нови во кутија
VFD055 M23 A
VFD055 M23 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 220 V 5.5 Kw 7.5 HP 25 A 400 HZ нови во кутија
VFD055 M43 A
VFD055 M43 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 5.5 Kw 7.5 HP 13 A 400 HZ нови во кутија
VFD075 M43 A
VFD075 M43 A Делта VFD-M инверторот AC мотор 3 фаза 380 V 7.5 Kw 10 HP 18 A 400 HZ нови во кутија
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
VFD007M43B
Тип На Двигателя:
VFD007M43B