.

1756-OA16 АД 120VAC 16 механично група ученици нов оригинал

1756-OA16 АД 120VAC 16 механично група ученици нов оригинал

BGN 414.40

Сума
Налично за поръчка

1756-OA16 САЛАДИН 120 VAC 16 механички група излези Нови Оригинални
1756 Control Logix I/O Модулите
На Control Logix архитектура нуди широк спектар на влезни и излезни модули да span многу апликации, од голема брзина за дигитална за контрола на процесот. На Control Logix архитектура користи Производител-Потрошувач технологија, која им овозможува внесување информации и излез статус да се делат меѓу повеќе Control Logix контролори.
Дигитални AC Излез Модули
Мачка. Нема.
Влезови/Излези
Напон Категорија
Оперативен Напон Спектар
Пренослив Терминал Блок
1756-OA8
8 излези (4 поени/група)
120/240 V AC
79..265 V AC
1756-TBNH
1756-TBSH
1756-OA8 D
8 дијагностички, по електронски пат ги спои излези (4 поени/група)
120 V AC
74..132 V AC
1756-TBNH
1756-TBSH
1756-OA8 E
8 по електронски пат ги спои излези (4 поени/група)
120 V AC
74..132 V AC
1756-TBNH
1756-TBSH
1756-OA16
16 механички ги спои/група излези (8 поени/група)
120/240 V AC
74..265 V AC
1756-TBNH
1756-TBSH
1756-OA16 I
16 поединечно изолирани излези
120/240 V AC
74..265 V AC
1756-TBCH
1756-TBS6 H
1756-ON8
8 излези (4 поени/група)
24 V AC
10..30 V AC, тековната >50 м-р
16..30 V AC, тековни
1756-TBNH
1756-TBSH
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници

Всичко за продукта

Номер На Модела:
1756-ОА16
Тип На Двигателя:
Друго