.

CJ1W-IDP01 PLC, I / O 16 точков входа 24VDC нов оригинал

CJ1W-IDP01 PLC, I / O 16 точков входа 24VDC нов оригинал

BGN 326.40

Сума
Налично за поръчка

CJ1 W-IDP01 САЛАДИН I/O 16 точка текст 24 VDC Нови Оригинални
Карактеристики
На пулс ширина (НА време) од 0.05 ms мин. може да се прочита од страна на Брз-одговор на Текст Единица.
Влезните податоци се чита од внатрешните кола се брише кога влезови се обнови.
Брз-одговор на Текст Единици можат да се користат при комуникација со инспекција опрема за да го прочитате многу пулсот сигнали дека се премногу краток за да се прочита со нормален I/O Единици.
Параметар спецификација
Производот
име
Спецификации
Тековната
потрошувачка (А)
Модел
I/O поени
Влезен напон
тековната
Ризницата
Текст пулс ширина
услови
Надворешни
врска
5 V
24 V
Брз-
одговор
Текст Единица
16 влезови
24 VDC, 7 ма
16 поени,
1 заеднички
НА време : од 0,05 ms max.
OFF time : 0.5 ms max.
Отстранлив
терминал блок
0.08
-
CJ1 W-IDP01
Димензија

Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници

Всичко за продукта

Номер На Модела:
CJ1W-IDP01
Тип На Двигателя:
Друго