.

1794-OA8I АД 8 входа FLEX Digital AC Output Module нов оригинал

1794-OA8I АД 8 входа FLEX Digital AC Output Module нов оригинал

BGN 344.00

Сума
Налично за поръчка

1794 година-OA8 I САЛАДИН 8 влезови FLEX Дигитални AC Излезен Модул Нови Оригинални
FLEX Дигитални AC Излез Модули
Мачка. Нема.♠имаат ист
Број на Излези
Напон На Државата Излез Околија.♣
Напон Спектар, На Државата Излез♣
Тековната по Излез, Макс.
Тековната по Модул, Макс.
Моќ Дисипација, Макс.
Терминал Основната Единица
1794 година-OA8
1794 година-OA8 K
8
120 V AC
85 V AC..132 V AC
500 m A на 55 °C#
(5 ма мин)
4.0 A (8 излези на 500 m A)
4.1 W во 0.5 A
6.3 W во 0.75 A
6.3 W во 1.0 A
1794 ГОДИНА-TBNF, 1794 ГОДИНА-TB2, 1794 ГОДИНА-TB3, 1794 ГОДИНА-TB3 S, 1794 ГОДИНА-TBN, 1794 ГОДИНА-TBKD
1794 година-OA16
16
120 V AC
85 V AC..132 V AC
500 m A на 55 °C
(5 ма мин)
4.0 A (16 излези на 250 м-р)
4.7 W во 0.5 A
1794 ГОДИНА-TB3, 1794 ГОДИНА-TB2, 1794 ГОДИНА-TB3 S, 1794 ГОДИНА-TBN, 1794 ГОДИНА-TBKD*
1794 година-OM8
8
220 V AC
159 V AC..264 V AC
500 m A на 55 °C500 ма @ 55°C
(5 ма мин)
4.0 A (8 излези на 500 m A)
5 W на 0.5 A
1794 ГОДИНА-TBNF, 1794 ГОДИНА-TBN
1794 година-OM16
16
240 V AC
159 V AC..264 V AC
500 m A на 55 °C♦
(50 m A мин)
4.0 На
6 W во 264 V AC
1794 ГОДИНА-TBNF, 1794 ГОДИНА-TBN
♠ Имаат ист каталог броеви завршува со (K) = Conformal Обложена.
♣ Надворешните AC напон мора да биде способен за 50 бран за 1/2 циклус на моќ-up.
# 750 м-р по излез @ 35 °C. 1.0 А на 4 nonadjacent излези и 500 m A на останатите 4 излези @ 30 °C.
♦ Ако се користи 500 m A излези, заменик жици, така што нема две 500 m A излези се веднаш до едни на други.* Помошни терминал ленти се бара при користењето на 1794 година-TBN за 1794 година-OA16.
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници

Всичко за продукта

Номер На Модела:
1794-OA8I
Тип На Двигателя:
Друго