.

14 точки на входа NPN 10 точки вход за транзистор на изхода XCC-24T-C чисто нов оригинален АД

14 точки на входа NPN 10 точки вход за транзистор на изхода XCC-24T-C чисто нов оригинален АД

BGN 387.20

Сума
Налично за поръчка

14points NPN текст 10points Транзистори излез XCC-24 T-C Нови Оригинални САЛАДИН
Ако ви треба софтвер,ве молиме контактирајте со нас или забелешка е тоа во ред.ние ќе го испратам до тебе е-пошта.И ние обезбеди Програмирање кабел слободно.ви благодариме.
Карактеристики :
Високи перформанси САЛАДИН, брзината е 3 пати на XC серија
Работата побрзо за плови настава
5-канален AB фаза со голема брзина контра, 5-канален висока брзина на пулсот излез(2-оската линија, лак interpolation функција)
Поддршка CAD движење контрола, поддршка МОЖЕ да автобус
Транзисторски излез, AC напон 220 V или 24 V DC напојување
Може да се прошири XCL серија модули и BD одбори, поддршка Modbus протокол
Општи Спецификации
Објектот
Sepcification
24-поени
Скенирање на чекање
Цикличниот скенирање,мерењето скенирање
Програмирање на чекање
Настава, скала на табелата
Работата брзина
0.5 µs
Latched
Flash ROM и батерија Li
Програма капацитет
256 KB со доверливи преземете режим
I/O поени
Текст 14/ Излез 10
Внатрешни калем(М)
8768 поени
Процес(S)
1024 поени
Тајмер(T)
Поени
640 поени
Спецификација
100ms тајмер : 0.1~3276.7 s 10ms timer timer : 0.01~327.67 s 1ms тајмер : 0.001~32.767 s Прекин тајмер
Counter(C)
Поени
640 поени
спецификација
16-битни counter : K0~32,767
32-битна counter : K0~2,147,483,647
Податоците се регистрирате(D)
8000 зборови
Flash ROM регистар(FD)
1024 зборови
Продолжување регистар(ЕД)
36864 зборови
Висока брзина функции
Со голема брзина се избројат, пулсот излез, надворешни прекин
Времето во скенирање период
0~99ms
Заштита со лозинка
6-малку ASCII
Само-дијагноза
Моќ-за проверка, следење тајмер, граматика проверка
Производ изглед и големина на табелата
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашата
Настојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
XCC-24T-C
Тип На Двигателя:
Друго