.

Нов електронен пресостат EDS 1791-N-250-000

Нов електронен пресостат EDS 1791-N-250-000

BGN 894.40

Сума
Налично за поръчка


Ние сме s pecialize во Индустриски LCD панел, сите ние имаме бренд. Сите lcd панелот/ display употреба во Индустриски машина : за Вбризгување на пластични машина екранот, Текстил машина екранот, Везови машина екранот, Печатење машина екранот, EDM екранот, Цифрениот контролира машински алатки екранот, PLC екранот, Медицински Инструмент екранот .. .
Имаме многу добар извор и се натпреваруваат цена, сите LCD панел директно од оригиналниот производител, ние имаме многу стока во нашите акции, добредојдовте да контактирате со мене : + 86 13928128361 Потера Чен!

Всичко за продукта

търговска марка:
ENEELC
Номер На Модела:
EDS 1791-N-250-000
Тип На Двигателя:
реле за налягане