.

патронный филтър за хидромасажна вана и спа-филтър, размер на 13 5/16 инча x4 4/16 инча, Unicel C-4326, Filbur FC-2375

патронный филтър за хидромасажна вана и спа-филтър, размер на 13 5/16 инча x4 4/16 инча, Unicel C-4326, Filbur FC-2375

51.14
BGN 46.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

топла када Кертриџ филтер и spa филтерот, големина 13 5/16inch x4 4/16inch,Unicel C-4326 ,Filbur ВАЛУТНА-2375
Мерење Должина или Висина Надворешниот Дијаметар Внатрешен Дијаметар Горниот Внатрешен Дијаметар Дното Pleat Смета Квадратни Метри Во Инчи 13-3/16" 4-7/8" 2-1/8" / отворете 2-1/8" / open 108 25 Во 335 MM±1 124.5±0.5 54mm / open 54mm / open
Се вклопува многу Џакузи видови, вклучувајќи :
Акцентот Бањи, Acryx-Maax Бањи, Аполон Бањи, Аква Мистика Бањи, Beachcomber, Сина Паѓа Производство Ltd., Брег Планина Бањи, Колман Бањи, Или Обликувани Производи, Дакота Бањи, Смарагд Бањи, Безброј Базени, слободен стил Бањи Futura Бањи, Големите Езера Home & Resort, Hawkeye Бањи, Мед кади, Топло Место, Топла Пролет Бањи, Hydropool Индустрии, Островите Бањи, Џакузи Премија, Слободно Bay Производство,Нордиските Топли Кади, Оникс Вода Производи, Orca Bay Бањи, PDC Бањи, Pentair базен Производи-Виножито Пластика, QCA, Rec Магацин, Речната Долина Бањи, Кралската Бањи, Rubadub када, Safari Бањи, Потпис Бањи, Спа Mnufacturers Inc., Насочат Бањи, Сончевите Зраци Бањи, Термо Бањи, САД Бањи, Викинг Бањи, Вода Работ Бањи, Воден Пластика, зона Бањи, Jazzi, Modulan, Лагуна, Medea и повеќе

Всичко за продукта

Номер На Модела:
ФД2001